Matservis Rörstrand
Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
MATSERVIS, 38 dlr, stengods, 1960-tal, Rörstrand, "Elisabet", dekor av ränder i blått och grönt, bestående av: 12 mattallikar, 10 djupa tallrikar, 10 assietter, 2 uppläggningsfat, 4 skålar
En mattallrik med nagg undertill
270564
2014-10-14