Wilhelm von Gegerfeldt Amalfi
2014-10-24
270509
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GEGERFELDT, Wilhelm von (1844-1920): Motiv från Amalfi, Italien, signerad W. v. Gegerfeldt, olja på duk, 26x35 cm