Andy Warhol färglitografi

Andy Warhol färglitografi
Andy Warhol färglitografi
Andy Warhol färglitografi
Andy Warhol färglitografi

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ANDY WARHOL (1928-1987): "Flowers", monogramsignerad AW, numrerad à tergo 81/250, färglitografi, ca 103x70 cm

270492

2014-11-13