Richard Smith

Richard Smith
Richard Smith

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

SMITH, Richard (England, född 1931): "In September", signerad och daterad R. Smith -79, färg på textil, ca 175x52 cm

270491

2014-11-13