Uno Vallman litografi
2014-11-05
270469
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Motiv med skidåkare, signerad Uno Vallman, EA, färglitografi, ca 40x47 cm