Madeleine Pyk litografi
2014-11-05
270457
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Par avion", signerad Madeleine Pyk, numrerad 49/200, färglitografi, ca 48x62 cm