Cornelis Corneille färglitografi
2014-11-05
270449
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE, Cornelis (Holland, 1922-2010): signerad Corneille, färglitografi, 136/250, 21,5x15 cm, oramad