Madeleine Pyk litografier
2014-11-05
270441
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): (2) "I ateljén" samt. Sydfranskt motiv, signerade M. Pyk, färglitografier, 4906/5000 resp. 4907/5000, ca 57x43 cm, oramade
Hanteringsveck