Mona Huss Wallin litografi
2014-10-17
270394
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Kustmotiv, signerad M Huss, mprovtryck, , färglitografi, 64x50 cm