Lennart Jirlow litografi
2014-10-17
270356
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Affischklistraren", signerad L Jirlow, 99/280, färglitografi, 47x27 cm