Byrå 1960-tal
2014-10-14
270331
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1960-tal, fanérad i teak, 4 lådor, höjd 86, 75x38 cm
Smärre bruksslitage, nycklar saknas