Ytterfoder
2014-10-14
270280
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YTTERFODER, 6 st, 1900-tal, varav 2 st Bo Fajans "Tellus", höjd 10-17 cm
Skador och nagg