Axel Lindman oljemålning
2014-10-17
270251
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LINDMAN, Axel (1848-1930): Skogslandskap i vinter, signerad och daterad Axel Lindman, olja på duk, 82x60 cm