Sandro Chia handkolorerad etsning och carborundum
2014-10-13
270236
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CHIA, Sandro (född 1946): Figurkomposition, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 44/50, 92x117 cm, oramad