Ralf Arzt oljemålning

Ralf Arzt oljemålning
Ralf Arzt oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

ARZT, Ralf (född 1963): Kvinna i fåtölj, signerad Arzt, olja på duk, 130x175 cm

270180

2014-11-13