Grafik Olle Olsson Hagalund
2014-10-16
270178
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLSSON HAGALUND, Olle (1904-1972): Motiv från Hagalund, signerad Olle Olsson Hagalund, 113/360, färglitografi, 43X53 cm
Gulnad