Klubbat för:
4 600 SEK
3 000 SEK
MONTERSKÅP, 2 st, 1900-talets slut, glashyllor, höjd 170, 121x41 cm, Proveniens: Ängby Slott
Slitage, ett med träspricka
270159
2014-10-13