Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RAMBERG, Carl Gustaf (1865-1916): Kronborgs slott, Helsingör, olja på duk, signerad och daterad C G Rahmberg 1912, 45x55 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre färgbortfall
270129
2014-10-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner