Semiantik orientmatta
2014-10-22
270061
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, ca 253x310 cm
Proveniens: Familjen Gibson på Jonsereds herrgård
Bruksslitage