Oidentifierad konstnär olja på pannå
2014-10-12
270020
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Husfasad i ljussken, olja på pannå, 32x27 cm