Ljusstakar kandelaber
2014-10-13
270002
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 2+2 st., KANDELABER, 1900-tal, Norge, Sverige, silver, barockstil, höjd ca 15-19 cm
Slitage, smärre bucklor, kandelaber med skadad ljusthållare