Acke Åslund blyerts
2014-10-16
269974
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅSLUND, Acke (1881-1958): Man med hästar, monogramsignerad och daterad AÅ 19 ? blyerts, 9x14,5 cm