Skedar sockertång tesil silver
2014-10-14
269937
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKEDAR, 6 st., (längd 17,5 cm), KAFFESKEDAR, 11 st., modell Tornedal, SAMESKEDAR, 5 st., SOCKERTÅNG, KAKTÅNG, TESIL, SÅSSLEV, MEDICINSKED, SALTSKED, 11 småskedar, COCKTAILPINNAR, 6 st., skaft med tuppar, i etui, silver, vikt ca 688 g, 6 cocktailpinnar i nysilver medföljer
Bucklor slitage