Dekorationsvapen svärd
2014-10-11
269933
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DEKORATIONSVAPEN, 2 st., svärd, 1900-tal, längd ca 98 resp 101 cm
Slitage