Curt Sjöberg oljemålning
2014-10-11
269923
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SJÖBERG, Curt (1911-87): "Landsort", signerad och daterad C. Sjöberg 87, olja på duk, 50x61 cm