Sideboard 1700-tal
2014-10-11
269892
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SIDEBOARD, 1700-tal, delvis ek, betsat, skuren dekor, höjd 78, 164x59 cm
Nycklar saknas, renoverat, kompletterat, ytskador, del av fot saknas