Jugendfåtöljer
2014-10-11
269827
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, jugend, ek, sitthöjd ca 45 cm
Proveniens: Hjolafors slott
Klädsel med slitage, slitage, skadad stoppning