Anders Altzar oljemålning
2014-10-16
269824
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALTZAR, Anders (1886-1939): Gård vid Dalälven om vintern, olja på duk, signerad, 44x65 cm