Ivar Morsing olja
2014-10-16
269809
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2009): Aftonbild, signerad I. Morsing, olja på pannå, 28x29 cm