Olle Nordberg oljemålning
2014-10-16
269796
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Julinteriör med fikande par, signerad och daterad Olle Nordberg -65, olja på pannå, 38x46 cm