Harald Lindberg oljemålning
2014-10-16
269794
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDBERG, Harald (1901-1976): "Flickan på pråmen", olja på pannå, signerad Harald Lindberg, 46x37 cm