Uno Vallman oljemålning
2014-10-16
269784
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Segelbåt i solnedgång, signerad och daterad Uno Vallman 1943, olja på pannå, 22x27 cm