Roland Svensson färglitografi
2014-10-16
269781
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Rovfågel med byte bland klippor, signerad Roland S, 312/350, färglitografi, 29x41 cm