Orientmatta
2014-10-22
269769
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ORIENTMATTA, Gashgai, semiantik/antik, ca 233x165 cm
Jämnt slitage, skador, reducerade kortsidor