Orientmatta
2014-10-22
269768
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ORIENTMATTA, Gashgai, semiantik/antik, ca 177x136 cm
Skador, slitage, ställvis hårdare