Orientmatta
2014-10-22
269742
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 500 SEK |
ORIENTMATTA, Persien, signerad, ca 346x234 cm
Ställvis hårdare slitage, kortsidor saknar några knutar