Yrjö Edelmann
2014-10-19
269716
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladmått 61x44 cm