Yrjö Edelmann
2014-10-19
269714
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek 61x44 cm, oramad