Byrå i rokokostil
2014-10-10
269679
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, rokokostil, fanérad i olika träslag med dekor av romber, beslag i mässing, 3 lådor, höjd 79, 107x49 cm
Slitage