Blomsterstilleben oljemålning
2014-10-15
269678
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets andra hälft): Blomsterstilleben, olja på pannå, ca 75x58 cm
Smärre ytskador och färgbortfall