Ampel i empirestil
2014-10-10
269653
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AMPEL, 1900-talets början, empirestil, elektrifierad, sparljus, stomme i mässing, blått glas med dekor av bladverk, 6 st ljus + sparljus, höjd ca 77 cm
Slitage