Slagbord 1800-talets andra hälft
2014-10-10
269603
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SLAGBORD, 1800-talets andra hälft, furu, lådor i sargen, höjd ca 75, bredd 93, total längd 147 cm
Omarbetat, skador