Ikon Ryssland silver
2014-10-31
269584
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, Ryssland, 1800-tal, Sankt Göran, silverrisa stämplad A.C (A.S), kontrollör Alexander Timofeevich Sheviakov, S:t Petersburg 1890, 8,5x7 cm
Silverrisa med mindre fläck