Frithiof Berglund oljemålning
2014-10-09
269565
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERGLUND, Frithiof (1905-73): Landskap, signerad och daterad Frithiof Berglund 69, olja på duk, 35x27 cm