Karaff i silver och glas
2014-10-11
269535
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARAFF med propp, silver och glas, blommor och rocailler, fattning i sterlingsilver, Stockholm 1931, importstämplar, höjd 22 cm
Proppen med nagg