Lockurna Kina
2014-10-09
269511
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LOCKURNA, porslin, 1800/1900-tal, Kina, underglasyr i blått, höjd 44 cm
Nagg