Stolar 6 st
2014-10-09
269460
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, teakfanér, stålunderrede, stapelbara
Underrede med korrosion, slitage