Vaser Kina 1800-tal
2014-10-09
269455
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VASER, 1 par, 1800-tal, Kina, dekor med figur och drake, höjd ca 24 cm vardera
Borrade hål i botten, lagningar