Sockerskål och gräddkanna silver
2014-10-09
269444
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, svenska importstämplar, rokokostil, höjd 9 cm, vikt ca 344 g
Bucklor