Ljusstakar i silver
2014-10-09
269442
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, för tre ljus vardera, rokokostil, svenska importstämplar, höjd 16,5 cm, vikt ca 577 g
Smärre bucklor